Pożegnanie mgr inż. Teresy KONKOL

(13.03.2018)

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 20 lutego 2018 roku odeszła od nas mgr inż. Teresa KONKOL  emerytowany pracownik naukowo-techniczny Instytutu Inżynierii i Gospodarki Wodnej Politechniki Krakowskiej.
Pani Teresa Konkol była absolwentką Wydziału Budownictwa Wodnego (obecnie Wydziału Inżynierii Środowiska) naszej Uczelni, który ukończyła w roku 1963. Zajmowała się hydrologią doświadczalną w ówczesnym Zakładzie Hydrologii. Brała udział w pracach naukowych wykonywanych w Doświadczalnej Stacji Hydrologicznej „Stróża”, realizując tam także praktyki studenckie.
Była Osobą miłą i uczynną – sumiennie realizującą swoje zadania zawodowe.
Rodzinie Zmarłej składamy wyrazy współczucia
Dyrekcja, Koledzy i Koleżanki z Instytutu Inżynierii i Gospodarki Wodnej